dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nieoficjalna strona klubu piłkarskiego LKS Lubatówka
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Największe sukcesy klubu
dungeons and dragons
 
Seniorzy:

"III"-Miejsce w klasie"A"-Sezon 2003/04
-------------------------------------
"I"-Miejsce w Wojewódzkim turnieju
"Gloria Victis"w Haczowie 1992 r.
-------------------------------------
"II"-Miejsce w turnieju o"Puchar
Starosty Krośnieńskiego"2017 r.
-------------------------------------

Juniorzy:

"II"-Miejsce w klasie"0"-Sezony:1997/98,2005/06
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Forum
Artykuły
Download
FAQ
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Sezon 2004/05-Seniorzy"A"Klasa
Strzelcy sezonu 2009/10-Seniorzy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
LKS Lubatówka
dungeons and dragons
 
Dane klubu/Informacje/Kontakt
Zarząd
Historia
Kadra-Seniorzy
Terminarz Rozgrywek-Seniorzy(Sezon 2016/17-Runda Jesienna
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Transfery Zima 2017/18
dungeons and dragons
 
Przybyli :

Przyjdą ? :

Ubyli:

Odejdą ? :
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Strony Klubowe
dungeons and dragons
 
Oficjalna strona klubu
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nasi rywale w sieci
dungeons and dragons
 
Karpaty Krosno II
Orzeł Faliszówka
Orzeł Biezdziedza
OKS Sobniów Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród
KS Orzeł Lubla
Polonia Kopytowa
KS Zarzecze
LKS Czeluśnica
Karpaty Klimkówka
LKS Moderówka
"Jasiołka"Jaśliska
Zorza Łęki Dukielskie
Victoria Kobylany
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 41
Najnowszy Użytkownik: DougHes
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Sprzedam/kupię/zamienię
Sprawy bieżące w LKS...
Sezon 2006/07-Senior...
Sezon 2005/06-Junior...
Sezon 2004/05-Senior...
Najciekawsze Tematy
Sprzedam/kupię/za... [3]
Strzelcy: [3]
Data Powstania LK... [2]
Witam ;) [1]
Sprawy bieżące w ... [0]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnio online
dungeons and dragons
 
Redakcja 3 days
DougHes96 weeks
ScottyRooninubs128 weeks
Marekjat168 weeks
kibiclks233 weeks
dam_242 weeks
Beggy16255 weeks
wasio281 weeks
adasko285 weeks
marcing288 weeks
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Końcowa Tabela sezonu 2015/2016-Seniorzy-Krosno klasa"B"II
dungeons and dragons
 
LPDRUżYNA
M
PKT
1-AW
"Jasiołka"Jaśliska
26
55
2-AW
LKS Lubatówka
26
53
3
LKS Wesoła
26
47
4"Dwór"Kombornia
2642
5 LKS"San"Nozdrzec
26
41
6OZS Guzikówka Krosno
26
41
7 JKS Jasionów
26
36
8 LKS"Sokół"Trześniów
26
35
9 LKS Lubatowa
26
34
10 "Jasiołka"Świerzowa
26
32
11LUKS"Huragan"Jasionka
26
30
12 "Victoria"Dobieszyn
26
29
13-S LKS Głowienka
2625
14-S "Błękitni"Żeglce
2611

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Końcowa Tabela sezonu 2014/2015-Seniorzy-Krosno klasa"B"II
dungeons and dragons
 
LPDRUżYNA
M
PKT
1
"Iskra"Iskrzynia
26
64
2
"Cisy"Jabłonica Polska
26
54
3
"Victoria"Dobieszyn
26
47
4"Nafta"Chorkówka
2643
5 OZS Guzikówka Krosno
26
43
6"Jasiołka"Jaśliska
26
38
7 JKS Jasionów
26
37
8 LKS"San"Nozdrzec
26
36
9 "Błękitni"Żeglce
26
34
10 "Florian"Rymanów Zdrój
26
33
11LKS Lubatówka
26
31
12 LUKS"Huragan"Jasionka
26
23
13 "Sokół"Domaradz
2623
14 "Orły"Jabłonka
2613


Do klasy"A"awansowały:
"Iskra"Iskrzynia,"Cisy"Jabłonica Polska

Do klasy"C"spadły:
"Orły"Jabłonka,"Sokół"Domaradz
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witaj:)
dungeons and dragons
 

Click here for MyspaceLayouts
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Terminarz Rozgywek-Seniorzy sezon 2016/17-Runda Jesienna klasa"A"II-Krosno
dungeons and dragons
 
I. 7 sierpnia 2016

1 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - Ostoja Kołaczyce
2 g.11.00 LKS Moderówka - Pauza
3 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - Karpaty II Krosno
4 g.16.30 Victoria Kobylany - Tempo Nienaszów
5 g.11.00 Sobniów Jasło - Orzeł Faliszówka
6 g.15.00 LKS Lubatówka - Polonia Kopytowa
7 g.16.30 Huragan Zarzecze - Orzeł Lubla
8 g.16.30 LKS Czeluśnica - Karpaty Klimkówka
9 g.16.00 Orzeł Bieździedza -Wisłoka N. Żmigród

II. 14 sierpnia 2016

1 g.16.00 Ostoja Kołaczyce - Wisłoka N. Żmigród
2 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Orzeł Bieździedza
3 g.16.30 Orzeł Lubla - LKS Czeluśnica
4 g.15.00 Polonia Kopytowa - Huragan Zarzecze
5 g.15.00 Orzeł Faliszówka - LKS Lubatówka
6 g.16.30 Tempo Nienaszów - Sobniów Jasło
7 g.11.00 Karpaty II Krosno - Victoria Kobylany
8 g.16.30 Pauza - Zorza Łęki Duk.
9 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - LKS Moderówka

III. 17 sierpnia 2016 /środa/ godz. 17.00

1 LKS Moderówka - Ostoja Kołaczyce
2 Zorza Łęki Duk. - Jasiołka Jaśliska
3 Victoria Kobylany - Pauza
4 Sobniów Jasło - Karpaty II Krosno
5 LKS Lubatówka - Tempo Nienaszów
6 Huragan Zarzecze - Orzeł Faliszówka
7 LKS Czeluśnica - Polonia Kopytowa
8 Orzeł Bieździedza - Orzeł Lubla
9 Wisłoka N. Żmigród - Karpaty Klimkówka

IV. 21 sierpnia 2016

1 g.16.00 Ostoja Kołaczyce - Karpaty Klimkówka
2 g.16.30 Orzeł Lubla - Wisłoka N. Żmigród
3 g.15.00 Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza
4 g.15.00 Orzeł Faliszówka - LKS Czeluśnica
5 g.16.30 Tempo Nienaszów - Huragan Zarzecze
6 g.11.00 Karpaty II Krosno - LKS Lubatówka
7 g.16.30 Pauza - Sobniów Jasło
8 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - Victoria Kobylany
9 g.11.00 LKS Moderówka - Zorza Łęki Duk.

V. 28 sierpnia 2016

1 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - Ostoja Kołaczyce
2 g.16.30 Victoria Kobylany - LKS Moderówka
3 g.11.00 Sobniów Jasło - Jasiołka Jaśliska
4 g.15.00 LKS Lubatówka - Pauza
5 g.16.30 Huragan Zarzecze - Karpaty II Krosno
6 g.16.30 LKS Czeluśnica - Tempo Nienaszów
7 g.16.00 Orzeł Bieździedza - Orzeł Faliszówka
8 g.15.00 Wisłoka N. Żmigród - Polonia Kopytowa
9 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Orzeł Lubla

VI. 4 września 2016

1 g.16.00 Ostoja Kołaczyce - Orzeł Lubla
2 g.15.00 Polonia Kopytowa - Karpaty Klimkówka
3 g.15.00 Orzeł Faliszówka - Wisłoka N. Żmigród
4 g.16.30 Tempo Nienaszów - Orzeł Bieździedza
5 g.11.00 Karpaty II Krosno - LKS Czeluśnica
6 g.16.30 Pauza - Huragan Zarzecze
7 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - LKS Lubatówka
8 g.11.00 LKS Moderówka - Sobniów Jasło
9 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - Victoria Kobylany

VII. 11 września 2016

1 g.16.30 Victoria Kobylany - Ostoja Kołaczyce
2 g.11.00 Sobniów Jasło - Zorza Łęki Duk.
3 g.15.00 LKS Lubatówka - LKS Moderówka
4 g.16.30 Huragan Zarzecze - Jasiołka Jaśliska
5 g.16.30 LKS Czeluśnica - Pauza
6 g.16.00 Orzeł Bieździedza - Karpaty II Krosno
7 g.15.00 Wisłoka N. Żmigród - Tempo Nienaszów
8 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Orzeł Faliszówka
9 g.16.30 Orzeł Lubla - Polonia Kopytowa

VIII. 18 września 2016

1 g.16.00 Ostoja Kołaczyce - Polonia Kopytowa
2 g.15.00 Orzeł Faliszówka - Orzeł Lubla
3 g.16.30 Tempo Nienaszów - Karpaty Klimkówka
4 g.11.00 Karpaty II Krosno - Wisłoka N. Żmigród
5 g.16.30 Pauza - Orzeł Bieździedza
6 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - LKS Czeluśnica
7 g.11.00 LKS Moderówka - Huragan Zarzecze
8 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - LKS Lubatówka
9 g.16.30 Victoria Kobylany - Sobniów Jasło

IX. 25 września 2016

1 g.11.00 Sobniów Jasło - Ostoja Kołaczyce
2 g.15.00 LKS Lubatówka - Victoria Kobylany
3 g.15.30 Huragan Zarzecze - Zorza Łęki Duk.
4 g.15.30 LKS Czeluśnica - LKS Moderówka
5 g.15.30 Orzeł Bieździedza - Jasiołka Jaśliska
6 g.15.00 Wisłoka N. Żmigród - Pauza
7 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Karpaty II Krosno
8 g.15.30 Orzeł Lubla - Tempo Nienaszów
9 g.15.00 Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka

X. 2 października 2016

1 g.15.30 Ostoja Kołaczyce - Orzeł Faliszówka
2 g.15.30 Tempo Nienaszów - Polonia Kopytowa
3 g.11.00 Karpaty II Krosno - Orzeł Lubla
4 Pauza - Karpaty Klimkówka
5 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - Wisłoka N. Żmigród
6 g.11.00 LKS Moderówka - Orzeł Bieździedza
7 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - LKS Czeluśnica
8 g.15.30 Victoria Kobylany - Huragan Zarzecze
9 g.11.00 Sobniów Jasło - LKS Lubatówka

XI. 9 października 2016 godz. 15.30

1 g.15.00 LKS Lubatówka - Ostoja Kołaczyce
2 g.15.30 Huragan Zarzecze - Sobniów Jasło
3 g.15.30 LKS Czeluśnica - Victoria Kobylany
4 g.15.30 Orzeł Bieździedza - Zorza Łęki Duk.
5 g.15.00 Wisłoka N. Żmigród - LKS Moderówka
6 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Jasiołka Jaśliska
7 Orzeł Lubla - Pauza
8 g.15.00 Polonia Kopytowa - Karpaty II Krosno
9 g.15.00 Orzeł Faliszówka - Tempo Nienaszów

XII. 16 października 2016 godz.15.30

1 g.15.30 Ostoja Kołaczyce - Tempo Nienaszów
2 g.11.00 Karpaty II Krosno - Orzeł Faliszówka
3 Pauza - Polonia Kopytowa
4 g.13.00 Jasiołka Jaśliska - Orzeł Lubla
5 g.11.00 LKS Moderówka - Karpaty Klimkówka
6 g.13.00 Zorza Łęki Duk. - Wisłoka N. Żmigród
7 g.15.30 Victoria Kobylany - Orzeł Bieździedza
8 g.11.00 Sobniów Jasło - LKS Czeluśnica
9 g.15.00 LKS Lubatówka - Huragan Zarzecze

XIII. 23 października 2016 godz.14.30

1 Huragan Zarzecze - Ostoja Kołaczyce
2 LKS Czeluśnica - LKS Lubatówka
3 Orzeł Bieździedza - Sobniów Jasło
4 Wisłoka N. Żmigród - Victoria Kobylany
5 g.13.00 Karpaty Klimkówka - Zorza Łęki Duk.
6 Orzeł Lubla - LKS Moderówka
7 Polonia Kopytowa - Jasiołka Jaśliska
8 Orzeł Faliszówka - Pauza
9 Tempo Nienaszów - Karpaty II Krosno

XIV. 30 października 2016 godz.13.00

1 Ostoja Kołaczyce - Karpaty II Krosno
2 Pauza - Tempo Nienaszów
3 Jasiołka Jaśliska - Orzeł Faliszówka
4 g.11.00 LKS Moderówka - Polonia Kopytowa
5 Zorza Łęki Duk. - Orzeł Lubla
6 Victoria Kobylany - Karpaty Klimkówka
7 g.11.00 Sobniów Jasło - Wisłoka N. Żmigród
8 LKS Lubatówka - Orzeł Bieździedza
9 Huragan Zarzecze - LKS Czeluśnica

XV. 6 listopada 2016 godz.13.00

1 LKS Czeluśnica - Ostoja Kołaczyce
2 Orzeł Bieździedza - Huragan Zarzecze
3 Wisłoka N. Żmigród - LKS Lubatówka
4 Karpaty Klimkówka - Sobniów Jasło
5 Orzeł Lubla - Victoria Kobylany
6 Polonia Kopytowa - Zorza Łęki Duk.
7 Orzeł Faliszówka - LKS Moderówka
8 Tempo Nienaszów - Jasiołka Jaśliska
9 g.11.00 Karpaty II Krosno - Pauza

XVI. 11 listopada 2016 g. 12.00

1 Ostoja Kołaczyce - Pauza
2 Jasiołka Jaśliska - Karpaty II Krosno
3 g.11.00 LKS Moderówka - Tempo Nienaszów
4 Zorza Łęki Duk. - Orzeł Faliszówka
5 Victoria Kobylany - Polonia Kopytowa
6 g.11.00 Sobniów Jasło - Orzeł Lubla
7 LKS Lubatówka - Karpaty Klimkówka
8 Huragan Zarzecze - Wisłoka N. Żmigród
9 LKS Czeluśnica - Orzeł Bieździedza

XVII. 13 listopada 2016 g. 12.00

1 Orzeł Bieździedza - Ostoja Kołaczyce
2 Wisłoka N. Żmigród - LKS Czeluśnica
3 Karpaty Klimkówka - Huragan Zarzecze
4 Orzeł Lubla - LKS Lubatówka
5 Polonia Kopytowa - Sobniów Jasło
6 Orzeł Faliszówka - Victoria Kobylany
7 Tempo Nienaszów - Zorza Łęki Duk.
8 g.11.00 Karpaty II Krosno - LKS Moderówka
9 Pauza - Jasiołka Jaśliska



Uwaga: Karpaty II Krosno grają na stadionie przy ul. Legionów Huragan Zarzecze jako gospodarz gra na stadionie w Jaśle ul. Sportowa /dawny stadion Nafty/
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
Brak komentarzy.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Redakcja
18/05/2019 15:26
Z powodu problemów technicznych,które mnie dopadła, jutrzejszej zapowiedzi spotkania nie będzie, wyjazd godz. 13:20

Redakcja
26/01/2015 19:48
Strona została przeniesiona na nowy serwer,przepraszamy za utrudnienia.

Redakcja
23/01/2015 09:39
Posiadam chwilowe problemy sprzętowe,postaram się jakoś aktualizować stronę : :-)

Redakcja
22/12/2014 19:07
Zapraszamy do rejestracji i do udzielania się smiley

Redakcja
12/03/2014 19:41
Terminarz na rundę wiosenną dodany smiley

Redakcja
26/12/2013 18:00
Trening jutro godz.17:30 w Zdroju smiley

Redakcja
27/11/2013 15:12
Do 10-dni pojawią się wszystkie akualizacje i podsumowanie po rundzie jesiennej smiley

Redakcja
13/10/2013 15:54
Ok dzięki za info smiley

kocurro
13/10/2013 08:12
Cisy - Jaśliska 3:2

Redakcja
09/09/2013 18:56
Strony naszych rywali zaktualizowane smiley

Redakcja
09/09/2013 17:27
Dzięki Adasko za info,widocznie się pomyliłem smiley

adasko
09/09/2013 04:15
A. Pelc nie dostał żadnej kartki

Redakcja
26/08/2013 17:44
Zapraszamy do oddawania głosów w ankiecie smiley Shoutbox dla gości został wyłączony.

Redakcja
15/07/2013 18:53
Jutro podsumowanie formacji Bramkarze i obrońcy smiley

Redakcja
05/04/2013 11:27
Trening dzisiaj w Rogach od 16 do 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!


Redakcja
14/03/2013 18:09
Terminarz na rundę wiosenną już dodany w całości smiley

Redakcja
14/03/2013 17:13
Powraca shoutbox dla gości!!! smiley

Redakcja
14/03/2013 17:08
Zaraz dodam kolejne smiley

Redakcja
14/03/2013 17:07
"1"Kolejka terminarza na rundę wiosenną już dodana smiley

Redakcja
11/02/2013 10:55
Zapraszam do udzielania się na stronie smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona utworzona- 18 stycznia 2009-2014...by SEKTOR

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie