Zapowiedż meczu Wisłok Sieniawa-LKS Lubatówka Niedziela 10.05.09 stadion: Sieniawa Godz.16:30
Dodane przez Redakcja dnia Maj 04 2009 11:44:30
Nasz niedzielny rywal plasuje się na 2 miejscu z dorobkiem 41 pkt. i bilansem bramkowym 42:18 tak więc jego miejsce nie jest przypadkowe,o sile zespołu z sieniawy stanowią:P.Wacławski,J.Wacławski,S.Chudzinski,Chyra,T.Łusik,M.Szybka,Nosal.
Ostatni mecz Wisłok wygrał z ostatnio dobrze spisującą się Guzikówką Krosno 3:0 na jej terenie a gole dla Sieniawy zdobyli:T.łusik 31 min.,D.Miklaszewski 38 min.M.Szybka 41 min.tak więc w ostatnim kwndransie 1 połowy.


Natomiast LKS Lubatówka po zwyczięstwie nad Wisłokiem Krościenko Wyżne,LKS Kombornia oraz Błękitnymi Żeglce odpowiednio 2:1,3:0,5:1 bilans bramkowy z ostatnich 3 meczy 10:2 będzie również walczyć o 3 pkt. do składu powrócili bracia Rozelowie co będzie ogromnym wzmocnieniem zespołu cieszy również skuteczność Tomasza Klimkiewicza oraz Grzegorza Knapa. Również w każdym meczu bardzo dobre zawody rozgrywa Kamil Zima w meczu z Żeglcami zdobył ładnego gola z rzutu wolnego dodatkowo na dobrym poziomie gra obrona na czele z trenerem Robertem Pietruszką.

Przywidywalny skład:LKS Lubatówka
P.Knap
R.Pietruszka
A.Pelc
K.Uliasz
M.głód
K.Zima
P.Borek
Paweł.Rozel
M.Pelczar
G.Knap
T.Klimkiewicz