Terminarz na rundę wiosenną sezonu 2010/2011
Dodane przez Redakcja dnia Styczeń 06 2011 13:55:49
14 kolejka 27 marca 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - OKS Markiewicza Krosno
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS "Sokół" Trześniów
3 g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Sokół" Domaradz
4 "Florian" Rymanów Zdrój - WLKS "Beskid" Równe
5 LKS Lubatówka - JKS Jasionów
6 g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - LKS Głębokie
7 g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - OZS Guzikówka Krosno

15 kolejka 3 kwietnia 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
2 g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Nafta" Chorkówka
3 g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - "Florian" Rymanów Zdrój
5 WLKS "Beskid" Równe - LKS Lubatówka
6 g. 16,30 JKS Jasionów - GKS Krościenko Pustyny II
7 g. 16,30 LKS Głębokie - LKS "Błękitni" Jasienica R.

16 kolejka 10 kwietnia 2011 godz. 13,00

1 g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - OKS Markiewicza Krosno
2 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS Głębokie
4 "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Sokół" Trześniów
5 LKS Lubatówka - LKS "Sokół" Domaradz (Mecz zostanie rozegrany w Domaradzu)
6 g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - WLKS "Beskid" Równe
7 g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - JKS Jasionów

17 kolejka 17 kwietnia 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - "Florian" Rymanów Zdrój
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS "Karpaty" Klimkówka
3 g. 16,30 LKS Głębokie - LKS "Nafta" Chorkówka
4 g. 16,30 JKS Jasionów - OZS Guzikówka Krosno
5 g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS Lubatówka
6 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - GKS Krościenko Pustyny II
7 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Błękitni" Jasienica R.

18 kolejka 23 kwietnia 2011 godz. 12,00 (wielka sobota)

1 LKS Lubatówka - OKS Markiewicza Krosno
2 "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 OZS Guzikówka Krosno - WLKS "Beskid" Równe
5 g. 16,30 LKS Głębokie - JKS Jasionów
6 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Sokół" Trześniów
7 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Sokół" Domaradz

19 kolejka 1 maja 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - GKS Krościenko Pustyny II
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS Lubatówka
3 g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - "Florian" Rymanów Zdrój
4 g. 16,30 JKS Jasionów - LKS "Nafta" Chorkówka
5 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - OZS Guzikówka Krosno
6 WLKS "Beskid" Równe - LKS Głębokie
7 g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS "Błękitni" Jasienica R.

20 kolejka 8 maja 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - OKS Markiewicza Krosno
2 g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 LKS Lubatówka - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - "Florian" Rymanów Zdrój
5 g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Sokół" Trześniów
6 g. 16,30 LKS Głębokie - LKS "Sokół" Domaradz
7 g. 16,30 JKS Jasionów - WLKS "Beskid" Równe

21 kolejka 15 maja 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - OZS Guzikówka Krosno
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS "Błękitni" Jasienica R.
3 g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - GKS Krościenko Pustyny II
4 "Florian" Rymanów Zdrój - LKS Lubatówka
5 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Nafta" Chorkówka
6 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - JKS Jasionów
7 g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS Głębokie

22 kolejka 22 maja 2011 godz. 13,00

1 g. 16,30 LKS Głębokie - OKS Markiewicza Krosno
2 g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - "Florian" Rymanów Zdrój
5 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS Lubatówka
6 g. 16,30 JKS Jasionów - LKS "Sokół" Trześniów
7 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Sokół" Domaradz

23 kolejka 29 maja 2011 godz. 13,00

1 g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - JKS Jasionów
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS Głębokie
3 g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - OZS Guzikówka Krosno
4 "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Błękitni" Jasienica R.
5 LKS Lubatówka - GKS Krościenko Pustyny II
6 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - LKS "Nafta" Chorkówka
7 g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - WLKS "Beskid" Równe

24 kolejka 5 czerwca 2011 godz. 13,00

1 WLKS "Beskid" Równe - OKS Markiewicza Krosno
2 g. 16,30 JKS Jasionów - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 g. 16,30 LKS Głębokie - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - "Florian" Rymanów Zdrój
5 g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS Lubatówka
6 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - GKS Krościenko Pustyny II
7 g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - LKS "Sokół" Trześniów

25 kolejka 12 czerwca 2011 godz. 13,00

1 OKS Markiewicza Krosno - LKS "Sokół" Domaradz
2 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - WLKS "Beskid" Równe
3 LKS "Karpaty" Klimkówka - JKS Jasionów
4 "Florian" Rymanów Zdrój - LKS Głębokie
5 LKS Lubatówka - OZS Guzikówka Krosno
6 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Błękitni" Jasienica R.
7 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Sokół" Trześniów

26 kolejka 19 czerwca 2011godz. 13,00

1 LKS "Sokół" Trześniów - OKS Markiewicza Krosno
2 LKS "Sokół" Domaradz - LKS "Cisy" Jabłonica Polska
3 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Karpaty" Klimkówka
4 JKS Jasionów - "Florian" Rymanów Zdrój
5 LKS Głębokie - LKS Lubatówka
6 OZS Guzikówka Krosno - GKS Krościenko Pustyny II
7 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Nafta" Chorkówka

Uwaga: Drużyna OKS Markiewicza Krosno swoje mecze rozgrywa na stadionie sportowym w Korczynie ul. Fredry obok Zespołu Szkół.

Drużyna KS „Florian” Rymanów Zdrój swoje mecze rozgrywa w Desznie.

Drużyna LKS Głębokie swoje mecze rozgrywa na stadionie Sieniawie.

Drużyna OZS Guzikówka Krosno swoje mecze rozgrywa na stadionie w Głowience.