(Zaaktualizowany)Terminarz na sezon 2010/2011 Pierwszy mecz w Jasionowie!
Dodane przez Redakcja dnia Lipiec 30 2010 11:08:07

RUDNA JESIENNA SEZONU 2010/2011
KLASA "B" Grupa II

1 kolejka 15 sierpnia 2010 godz. 13,00  
1 g. 11,00  OKS Markiewicza Krosno - LKS "Nafta" Chorkówka  
2  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS "Cisy" Jabłonica Polska  
3  g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - LKS "Karpaty" Klimkówka  
4   WLKS "Beskid" Równe - KS "Florian" Rymanów Zdrój  
5  g. 16,30 JKS Jasionów - LKS Lubatówka  
6  g. 16,30 LKS Głębokie - GKS Krościenko Pustyny II  
7  g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
 
2 kolejka 22 sierpnia 2010 godz. 13,00  
1 g. 11,00  LKS "Cisy" Jabłonica Polska - OKS Markiewicza Krosno  
2  g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - OZS Guzikówka Krosno  
3  g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Sokół" Trześniów  
4   "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Sokół" Domaradz  
5 g. 11,00 LKS Lubatówka - WLKS "Beskid" Równe  
6  g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - JKS Jasionów  
7  g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS Głębokie
 
3 kolejka 29 sierpnia 2010 godz. 13,00  
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS "Karpaty" Klimkówka  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - LKS "Nafta" Chorkówka  
3  g. 16,30 LKS Głębokie - OZS Guzikówka Krosno  
4  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - "Florian" Rymanów Zdrój  
5  g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - LKS Lubatówka  
6   WLKS "Beskid" Równe - GKS Krościenko Pustyny II  
7  16,30 JKS Jasionów - LKS "Błękitni" Jasienica R.
 
4 kolejka 5 września 2010 godz. 13,00    
1   "Florian" Rymanów Zdrój - OKS Markiewicza Krosno  
2  g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - "Cisy" Jabłonica Polska  
3  g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS Głębokie  
4  g.11,00 OZS Guzikówka Krosno - JKS Jasionów  
5 LKS Lubatowka - LKS "Sokół" Trześniów  
6  g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Sokół" Domaradz  
7  g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - WLKS "Beskid" Równe
 
5 kolejka 12 września 2010 godz. 13,00  
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS Lubatówka  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - "Florian" Rymanów Zdrój  
3  g. 16,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Nafta" Chorkówka  
4   WLKS "Beskid" Równe - OZS Guzikówka Krosno  
5  g. 16,30 JKS Jasionów - LKS Głębokie  
6  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - GKS Krościenko Pustyny II  
7 g. 11,00  LKS "Sokół" Domaradz - LKS "Błękitni" Jasienica R.
 
6 kolejka 19 września 2010 godz. 13,00    
1  g. 16,30 GKS Krościenko Pustyny II - OKS Markiewicza Krosno  
2 LKS Lubatówka - LKS "Cisy" Jabłonica Polska  
3   "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Karpaty" Klimkówka  
4  g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - JKS Jasionów  
5  g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Sokół" Domaradz  
6  g. 16,30 LKS Głębokie - WLKS "Beskid" Równe  
7 g. 11,00  LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Sokół" Trześniów
 
7 kolejka 26 września 2010 godz. 13,00    
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS "Błękitni" Jasienica R.  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - GKS Krościenko Pustyny II  
3  g. 15,30 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS Lubatówka  
4   "Florian" Rymanów Zdrój - LKS "Nafta" Chorkówka  
5  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - OZS Guzikówka Krosno  
6  g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - LKS Głębokie  
7   WLKS "Beskid" Równe - JKS Jasionów
 
8 kolejka 3 października 2010 godz. 13,00 
1  g.11,00 OZS Guzikówka Krosno - OKS Markiewicza Krosno  
2  g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Cisy" Jabłonica Polska  
3  g. 15,30 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Karpaty" Klimkówka  
4 LKS Lubatówka - KS "Florian" Rymanów Zdrój  
5 g. 11,00  LKS "Nafta" Chorkówka - WLKS "Beskid" Równe  
6  g. 15,30 JKS Jasionów - LKS "Sokół" Domaradz  
7  g. 15,30 LKS Głębokie - LKS "Sokół" Trześniów
 
9 kolejka 10 października 2010 godz. 13,00  
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS Głębokie  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - OZS Guzikówka Krosno  
3  g. 14,00 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.  
4   "Florian" Rymanów Zdrój - GKS Krościenko Pustyny II  
5 LKS Lubatówka - LKS "Nafta" Chorkówka  
6  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - JKS Jasionów  
7 g. 11,00  LKS "Sokół" Domaradz - WLKS "Beskid" Równe
 
10 kolejka 17 października 2010 godz. 13,00  
1  g. 14,00 JKS Jasionów - OKS Markiewicza Krosno  
2 g. 14,00 LKS Głębokie - LKS "Cisy" Jabłonica Polska  
3  g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS "Karpaty" Klimkówka  
4  g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - KS "Florian" Rymanów Zdrój  
5  g. 14,00 GKS Krościenko Pustyny II - LKS Lubatówka  
6  g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Sokół" Domaradz  
7   WLKS "Beskid" Równe - LKS "Sokół" Trześniów
 
11 kolejka 24 października 2010 godz. 13,00  
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - WLKS "Beskid" Równe  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - JKS Jasionów  
3  g. 14,00 LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS Głębokie  
4   "Florian" Rymanów Zdrój - OZS Guzikówka Krosno  
5 LKS Lubatówka - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.  
6  g. 14,00 GKS Krościenko Pustyny II - LKS "Nafta" Chorkówka  
7  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS "Sokół" Domaradz
 
12 kolejka 31 października 2010 godz. 13,00  
1  g. 11,00 LKS "Sokół" Domaradz - OKS Markiewicza Krosno  
2   WLKS "Beskid" Równe - LKS "Cisy" Jabłonica Polska  
3  g. 14,00 JKS Jasionów - LKS "Karpaty" Klimkówka  
4  g. 14,00 LKS Głębokie - KS "Florian" Rymanów Zdrój  
5  g. 11,00 OZS Guzikówka Krosno - LKS Lubatówka  
6  g. 11,00 LKS "Błękitni" Jasienica R. - GKS Krościenko Pustyny II  
7  g. 11,00 LKS "Sokół" Trześniów - LKS "Nafta" Chorkówka
 
13 kolejka 7 listopada 2010 godz. 12,00    
1  g. 11,00 OKS Markiewicza Krosno - LKS "Sokół" Trześniów  
2  g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Polska - LKS "Sokół" Domaradz  
3   LKS "Karpaty" Klimkówka - WLKS "Beskid" Równe  
4   "Florian" Rymanów Zdrój - JKS Jasionów  
5 LKS Lubatówka - LKS Głębokie  
6   GKS Krościenko Pustyny II - OZS Guzikówka Krosno  
7   LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.  

Uwaga: Drużyna OKS Markiewicza Krosno swoje mecze rozgrywa na stadionie sportowym w Korczynie ul. Fredry obok Zespołu Szkół.

Drużyna KS Florian Rymanów Zdrój swoje mecze rozgrywa w Desznie.

Drużyna LKS Głębokie swoje mecze rozgrywa na stadionie Sieniawie.

Drużyna OZS Guzikówka Krosno swoje mecze rozgrywa na stadionie w Glowiece.