Przerwana passa meczów bez porażki na własnym boisku.

LKS Lubatówka - Guzikówka Krosno 1:3 (0:2)

Sędziowali:
Jan Aszklar, Bogdan Turek, ?

Skład LKS-u:
Piotr Knap - Krzysztof Uliasz (65' Wojciech Kochan), Robert Pietruszka (46' Krzysztof Zygmunt), Marcin Głód, Adam Pelc - Dariusz Knap (35' Filip Folcik), Mateusz Pelczar (46' Mateusz Jakieła), Kamil Zima, Adam Zima - Tomasz Klimkiewicz, Grzegorz Knap

Spotkanie rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem ponieważ na mecz nie stawiła się trójka sędziowska spotkanie jako główny arbiter poprowadził Jan Aszklar

Spotkanie było rozgrywane przy upalnej pogodzie co napewno nie pomagało zawodnikom obydwu drużyn Początek spotkania należał do Guzikówki i juz w 9 min. objeli prowadzenie gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył zawodnik Guzikówki i strzałem głową dał prowadzenie własnej drużynie w 25 min. zawodnik Guzikówki podwyższył prowadzenie oddając mocny strzał Piotrek Knap broni ale wobec dobitki musiał skapitulować chwilę pózniej obok bramki główkował A.Zima po dograniu G.Knapa

W II połowie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji m.in.swoich szans prubowali K.Uliasz x2 F.Folcik strzał głową obronił bramkarz M.Jakieła x3 K.Zima strzał K.Zimy przeszedł koło słupka G.Knap strzał nad poprzeczką od 61min. guzikówka grała w osłabieniu ponieważ po dwóch kartkach boisko musiał opuścić zawodnik Guzikówki ale to nie przeszkodziło im w zdobyciu jeszcze jednej bramki w 71min. zawodnik Guzikówki ładnym strzałem z powietrza piłka odchodząca od P.knapa zdobył trzeciego gola w 92 minucie zdobyliśmy chonorową bramkę gdy na indywidualny rajd zdycydował się K.Zima po przebięgnięciu kilkunastu metrów oddał strał koło prawie leżącego już bramkarza i piłka wpadła po ziemi do bramki za chwilę pan Jan Aszklar odgwizdał koniec spotkania.

Gracze Meczu:(K.Zima,M.Jakieła,F.Folcik,K.Uliasz,A.Pelc).

PS.Wkrótce podsumowanie sezonu.

dnd, d&d
Porażka na boisku vice-lidera.

JKS Jasionów-LKS Lubatówka 3:0

Skład LKS Lubatówka:
P.Knap-R.Pietruszka,M.Głód,K.Uliasz,A.Zima-K.Zima,M.Parylak,K.Zygmunt,M.Pelczar-G.Knap,T.Klimkiewicz

dnd, d&d
Zapowiedż meczu:JKS Jasionów-LKS Lubatówka 21.06.09 stadion w Jasionowie godz.16:30

JKS Jasionów: Najlepsza drużyna własnego boiska w naszej grupie 11-1-0 bramki:58:8
bramki z ostatnich 3 meczy 8:4 tak więc obrona nie najlepsza?atak?biorąc 3 najlepsze mecze z ilością strzelonych bramek 32:1 to obecnie napastnicy JKS mają słabszą formę
o sile JKS stanowią:Napastnicy P.Ziemiański,D.Niezgodzki Pomocnicy:M.Smoleń,Borkowski z nieoficjalnych żródeł dochodzą informacje ze JKS zagra w osłabieniu.

LKS Lubatówka:
W ostatnich 3 meczach zdobyła 9 pkt.b.8:3 tak więc zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek zagramy w nim osłabieni brakiem P.Borka który pauzuje z powodu czerwonej kartki (3 mecze)-oficj.info.

Kolejne zwyczieństwo!!!

LKS Lubatówka - Cisy Jabłonica Polska 3:1 (2:0)

P. Borek 74'

Piotr Knap - Krzysztof Uliasz, Tomasz Klimkiewicz, Marcin Głód, Adam Zima (84' Daniel Drozd) - Przemysław Borek, Mirosław Parylak (60' Wojciech Kochan), Kamil Zima, Krzysztof Zygmunt (67' Arkadiusz Turek) - Mateusz Pelczar (46' Mateusz Jakieła), Grzegorz Knap

Aktualni strzelcy na forum.

Skrócona relacja:

Wyrównany mecz drużyn które nie tak dawno występowały w klasie "A".
15 min.Gool-Grzegorz Knap oddaje mocny strzał w kierunku bramki piłka odbija się od słupka jeszcze od bramkarza i wpada do bramki.
45 min.Gool-Gool-Dośrodkowanie G.Knapa na bramkę mocnym uderzeniem głową zamienia powracający do drużyny M.Parylak za chwilę sędzia gwiżdze poraz ostatni w I połowie.
55 min.Gool-Gool-Gool Mateusz Jakieła dobija piłkę do bramki po swoim strzale.

dnd, d&d
Podsumowanie XXIII kolejki.

Za nami XXIII kolejka rozgrywek o mistrzostwo B klasy II Grupy. Widocznie drużyny wzięły pod uwagę fakt, że mecze wygrywa się ofensywą, toteż w tej kolejce strzelono aż 33 bramki. Pewne zwycięstwa dwóch Wisłoków, kolejne przegrane drużyn Żeglec i Bóbrki i świetne spotkanie broniącej się przed spadkiem Lubatowej z dotychczasowym liderem JKS –em Jasionów to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu.
Kolejka zaczęła się od meczu Błękitnych Jasienica Rosielna z Wisłokiem Krościenko Wyżne. Przyjezdni, walczący o awans nie mieli problemów z wywiezieniem 3 punktów z zawsze gorącego terenu. Wynik 3-0 to najniższy wymiar kary, ponieważ zawodnicy z Krościenka kilka razy ostemplowywali słupki i poprzeczkę bramki gospodarzy. Patrząc po minach graczy Jasienicy, chyba są zadowoleni z tego, że sezon dobiega już końca. Ostatnie ich wyniki nie napawają optymizmem, i gdyby nie pierwsza, udana runda, utrzymanie nie byłoby takie pewne. Zwycięstwo Wisłoka KW zmusiło do pełnej koncentracji jego bezpośrednich konkurentów, którzy swoje mecze mieli rozegrać w późniejszych godzinach.

O tej samej porze swój mecz rozgrywały Cisy Jabłonica Polska. Rywalem była drużyna Guzikówka Krosno. Chociaż ostatnio Guzikówka notowała bardzo dobre rezultaty, to raczej w gospodarzach widziano faworyta. Boisko jednak zweryfikowało poglądy, i mała niespodzianka stała się faktem. A zaczęło się zgodnie z planem, bo już w 14 minucie stoper Cisów Marek Balawajder strzałem z rzutu karnego dał prowadzenie swojemu zespołowi. Nie minęło 15 minut i do remisu doprowadził Głód. Remis 1-1 mimo kilku sytuacji zarówno z jednej jak i drugiej strony utrzymał się do końca.

Zdziesiątkowani kontuzjami, chorobami, wyjazdami, i czym tam jeszcze, potrafiący wygrać przegrany mecz trzy dni po jego zakończeniu, gracze Sieniawy nie mieli problemów z rozgromieniem Błękitnych Żeglce. Wynik 6-1 mówi sam za siebie. Wydaje się, że porażka gości była dla nich przysłowiowym „gwożdzem do trumny”, natomiast Sieniawa zrobiła kolejny krok w stronę awansu.

Drugim spotkaniem o 12.45 był mecz Łęk Strzyżowskich z zawsze nieobliczalną Kombornią. Gospodarze po ostatniej niespodziance jaką sprawili na Krościenku Wyżnym, chcieli sięgnąć po 3 punkty. Do 91 minuty ich plan wydawał się być zrealizowany. Wtedy pewnie nikomu na stadionie przez myśl by nie przeszło, że Łęki nie zdobędą nawet punktu. Najpierw Marek Surmacz doprowadził do remisu, a w ostatnim zrywie tuż przed zakończeniem meczu piłkę udało się wepchać do siatki P. Surmaczowi. Tak więc po bardzo emocjonującej końcówce Kombornia zainkasowała pełną pulę.

Na godzinę 14.00 wyznaczony był pojedynek Płomienia Zmiennicy z Florianem Deszno. Goście pewni utrzymania, zagrali na luzie i sprawili niemało kłopotów wyżej notowanemu rywali. Fakt faktem to jednak ekipa ze Zmiennicy wygrała 3:2. Zespół gospodarzy rozgrywa bardzo dobrą drugą rundę i w przyszłym sezonie, jeśli utrzyma skład może odgrywać jedną z kluczowych ról. Co do Floriana to widać typowy syndrom beniaminka. Przez kilka początkowych kolejek byli oni nawet liderem, lecz sezon zakończą w środkowych okolicach tabeli.

O 16.30 odbył się bez wątpienia najbardziej emocjonujący mecz kolejki. Do Lubatowej przybył lider z Jasionowa. Mecz trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Jedno co można powiedzieć, to to, że nie było widać różnicy dzielącej oba kluby w tabeli. Lubatowa postawiła bardzo ciężkie warunki JKS – owi i przy odrobinie szczęścia i skuteczności napastników mogła zgarnąć komplet. Na usprawiedliwienie słabszej postawy gości można dodać, że boisko było w kiepskim stanie.

Ostatnie zawody odbyły się w Bóbrce, gdzie miejscowy Nafciarz w meczu o życie poległ z Lubatówką. Już chyba tylko cud może uratować gospodarzy przed degradacją, jednak póki są matematyczne szanse trzeba walczyć do końca. Skazywana przed rundą rewanżową na spadek Lubatówka potrzebuje jeszcze jednego punktu, który zagwarantuje jej pozostanie wśród B – Klasowców.

Coraz mniej kolejek do końca. Jeszcze 3 tygodnie i będziemy już wszystko wiedzieli. Za tydzień kolejne ciekawe mecze. Najciekawiej powinno być na Krościenku, gdzie miejscowy Wisłok zmierzy się z Płomieniem Zmiennica. Na pewno dużo emocji powinno też dostarczyć starcie Guzikówki z JKS – em Jasionów. Nie wolno przekreślać także szans Lubatowej w spotkaniu z Wisłokiem Sieniawa. Mecz ten odbędzie się w Boże Ciało o 15.00.

dnd, d&d
Zapowiedz meczu LKS Lubatówka-Cisy Jabłonica Polska Niedziela 14.06.09 stadion Lubatówka godz.14:00

Golobicie w Bóbrce!!!

Nafciarz Bóbrka - LKS Lubatówka 2:3 (0:2)
Bramki:
0:1 K. Zima 30' (karny)
0:2 R. Pietruszka 43'
1:2 ? 55'
1:3 K. Zima 60'
2:3 ? 83'

Piotr Knap - Krzysztof Uliasz, Tomasz Klimkiewicz, Marcin Głód, Adam Zima - Adam Pelc, Robert Pietruszka (48' Daniel Drozd), Kamil Zima, Mateusz Pelczar - Krzysztof Zygmunt, Damian Knap

Na Mecz udaliśmy się w "12"

Pierwsza połowa zaczeła się w miarę spokojnię z obydwu stron, bramkarze niemieli zadużo pracy 1 bramkę zdobyliśmy z rzutu karnego podyktowanego za faul na Krzysztofie Zygmuncie który na gola pewnym strzałem w lewy róg bramki zamienił wyżej wymieniony Kamil Zima po golu Kamila Zimy mecz nabrał rumieńców Bóbrka zaczeła wymieniać między sobą podania w środku boiska które otrzymywali napastnicy ale na ich przeszkodzie stawała dobrze w 1 połowie dysponowana obrona LKS Lubatówka grająca z przesuniętym Robertem Pietruszką na środek pomocy Drugą bramkę zdobył właśnie Robert Pietruszka posyłając pięknego loba z 30 m nad bramkarzem który wyszedł od bramki na 10 m w pierwszej połowie jeszcze 1 grożny strzał oddał zawodnik gości ale chybił.

II połowę zaczeliśmy z większym animuszem a to za sprawą dobrze dysponowanego w tym meczu Kamila Zimy w 55 min. straciliśmy 1 bramkę kdy niepotrzebna zabawa zakończyła się stratą piłki którą otrzymał napastnik Bóbrki i ładnym uderzeniem z boku pola karnego zdobył kontaktowego gola dla swojej drużyny to podziałało na nas mobilizująco i 5 min.pózniej po precyzyjnym strzale Kamila Zimy piłka wpadła obok lewego słupka po tej bramce nasza gra nabrał jeszcze szybszego tempa a bramkarz z Bóbrki był pod ostrzałem m.in.Kamil Zima trafił w poprzeczkę w poprzeczkę trafił też chyba Damian Knap w 83 min padła kontaktowa bramka dla Bóbrki i od tego momentu bóbrka zaczeła się spisywać lepiej ale zabrakło jej celnosci i czasu.

Gracze Meczu: (Kamil Zima,Adam Pelc,Robert Pietruszka,Tomasz Klimkiewicz.)

Widzów 150(ok.50 z Lubatówki).

Ps.Zagraliśmy osłabieni brakiem:G.Knapa,P.Borka,W.Klimkiewicz,W.Kochan,A.Turek,M.Urynowicz.

dnd, d&d
Zapowiedz meczu: Nafcziarz Bóbrka-LKS Lubatówka 07.06.09 stadion Bóbrka godz.16:30

Nafcziarz Bóbrka zajmuje 13 lokatę z dorobkiem 16 pkt. i bilansem bramkowym 28:68.W ostatnich 3 meczach Bóbrka zdobyła 0 pkt.jej bilans bramkowy 3:17 w rundzie rewanżowej zdobyła 6 pkt. 3 u siebie z Żeglcami oraz 3 na boisku w Lubatowej jej bilans
bramkowy z rundy wiosennej to 11:31.

Natomiast LKS Lubatówka zajmuje 11 pozycję z dorobkiem 23 pkt. i bilansem bramkowym 34:35 w ostatnich 3 meczach zdobyliśmy 4 pkt strzelając 3 bramki i tracąc 2 i jesteśmy małym faworytem tego meczu wygrana zapewni nam minimum 12 pozycję na koniec sezonu ponieważ pozostanie 3 mecze i lepszy stosunek spotkań z Błękitnymi Żeglce porażka w Żeglcach 2:0 i wygrana u siebie 5:1 natomiast Nafcziarzowi zabraknie 1 pkt.

Cenne 3 pkt. i spokojniejszy wyjazd do Bóbrki

LKS Lubatówka - Płomień Zmiennica 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 P. Borek 5'
2:0 K. Zima 86'

Sędziowali:
Tomoń, Prajsnar, Wojnar

Piotrek Knap - Krzysiek Uliasz, Robert Pietruszka, Marcin Głód, Adam Zima - Przemek Borek (76' Wojtek Kochan), Damian Knap (72' Krzysiek Zygmunt), Kamil Zima, Mateusz Pelczar (56' Wojtek Klimkiewicz) - Tomek Klimkiewicz, Grzesiek Knap

Relacja:
Mecz z piątą drużyną w tabeli rozpoczął się od akcji przyjezdnych. W 3. minucie zawodnik Płomienia zagrał lobującą piłkę ze środka pola, z dośrodkowania wyszedł strzał i Piotrek Knap musiał piąstkować piłkę na rzut rożny. Po wznowieniu gry z lewego narożnika piłka trafiła do zupełnie niepilnowanego gracza gości, który jednak w sytuacji sam na sam uderzył bardzo niecelnie obok lewego słupka. Niespodziewanie nasi, który do tej pory ani razu nie znaleźli się pod polem karnym swoich rywali, chwilę później wyszli na prowadzenie. W 5. minucie po ładnym dośrodkowaniu Grześka Knapa z lewej strony boiska, bramkarz nie zdołał chwycić dobrze piłki, przejął ją niejako ciałem rozpędzony Przemek Borek, i dosłownie wbiegł z nią do bramki. Utrata bramki nie zadziałała na graczy ze Zmiennicy demobilizująco, którzy nie zamierzali oddawać pola. W 8. minucie, po wcześniejszym dużym zamieszaniu w naszym polu karnym, uderzył jeden z naszych rywali, ale obok słupka. W 9. minucie skontrowaliśmy, gdy po wywalczeniu piłki na środku pola Adam Zima zagrał prostopadłą piłkę do Tomka Klimkiewicza. Nasz napastnik zdołał przedrzeć się przed obrońcę i uderzyć z 14 metrów, ale wysunięty bramkarz zablokował ten strzał. W 12. minucie znakomitą (nie pierwszą w tym meczu) interwencją popisał się P. Knap, broniąc kapitalnie główkę zmierzającą przy prawym słupku, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bramkarz LKS-u miał dzisiaj tyle pracy, że interwencjami z tego meczu mógłby obdzielić spokojnie kilka spotkań. W 20. minucie nie dał się zaskoczyć po strzale z rzutu wolnego, a dwie minuty później wygrał pojedynek sam na sam, po tym, jak napastnik Płomienia dobiegł do prostopadłej piłki mijając na szybkości dwóch naszych obrońców, i uderzył z 20 metrów. W 27. minucie piłkę po prawej stronie przejął G. Knap i zagrał dobrą piłkę w środek pola karnego, ale golkiper przyjezdnych był szybszy od T. Klimkiewicza. Chwilę później kolejną szansę na wyrównanie stanu meczu mieli goście, jednak po ogromnym zamieszaniu w naszym polu karnym zawodnik przeniósł piłkę nad poprzeczką z 5 metrów. W odpowiedzi gola zdobył G. Knap, lobując bramkarza z lewej strony pola karnego, jednak sędzia dopatrzył się spalonego, z czym nie mogli pogodzić się nasi kibice. Ten ostatni wziął udział w kolejnej akcji LKS-u, kiedy w 32. minucie mocno dośrodkował z boku boiska, ale Mateusz Pelczar nie trafił w piłkę. Chwilę później znów było gorąco pod naszą bramką, gdy przy biernej postawie naszej defensywy niepilnowany napastnik uderzył głową, ale nad poprzeczką. W 35. minucie sytuacja się powtórzyła, a tym razem P. Knap obronił strzał w środek bramki. Chyba najlepszą okazję w pierwszej połowie goście stworzyli sobie w 38. minucie - szybko rozegrana piłka trafiła na 10 metr do gracza ze Zmiennicy, który po minięciu naszego bramkarza uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Nasi w tej sytuacji stali i się patrzyli. Minutę później kolejna interwencja Piotrka - tym razem na raty po strzale z dystansu. W 41. minucie obudzili się nasi piłkarze - po ładnym rozegraniu piłki i zagraniu Damiana Knapa do boku, P. Borek uderzył nieczysto obok prawego słupka, chociaż miał po prawej stronie kilku czekających na podanie kolegów. Tuż przed zejściem zawodników do szatni swoich sił spróbował jeszcze gracz Płomienia, którego strzał z woleja poszybował obok lewego słupka. Do przerwy prowadzimy 1:0.

Po przerwie kolejne ataki przyjezdnych nasiliły się, chociaż w tej części gry to my pierwsi stworzyliśmy sobie sytuację. W 52. minucie G. Knap zagrał do lewej strony do M. Pelczara, który po chwili zastanowienia dośrodkował wprost na nogę niepilnowanego D. Knapa, który jednak uderzył zza pola karnego nad poprzeczką. W 54. minucie goście powinni objąć prowadzenie, jednak w tym meczu P. Knap łapał wszystko, co leciało w bramkę. W dużym zamieszaniu nasz, co by nie powiedzieć bohater, obronił w ciągu kilku sekund dwa strzały z bliskiej odległości, aż w końcu zażegnał niebezpieczeństwo zatrzymując kolejne uderzenie, ofiarnie łapiąc piłkę na linii bramkowej. My odpowiedzieliśmy dwoma bardzo ładnymi akcjami, również w krótkim odstępie czasu. Najpierw w głównej roli wystąpił G. Knap, który przerzucił sobie piłkę nad przeciwnikiem i uderzył z woleja lewą nogą z linii pola karnego, jednak minimalnie niecelnie. Następnie, po podaniu M. Pelczara, niepilnowany przed szesnastką znalazł się T. Klimkiewicz, który oddał strzał w środek bramki, chociaż być może lepszym rozwiązaniem byłoby podanie do również "pustego" G. Knapa po prawej stronie. Z kolei w 62. minucie bardzo groźny strzał głową minął niewiele naszą bramkę. W następnej akcji kolejną stuprocentową sytuację mieli goście, jednak uderzenie z bliska obronił P. Knap, a dobitka minęła lewy słupek. W 66. minucie zawodnik ze Zmiennicy uderzył z rzutu wolnego, jednak lecącą przy prawym słupku piłkę zdołał wybić bramkarz LKS-u. Następnie spróbowali nasi, ale w dogodnej sytuacji piłkę spod nogi Wojtka Klimkiewicza wybił obrońca. W 70. minucie powinniśmy prowadzić 2:0, chociaż do tego czasu z przebiegu gry powinniśmy przegrywać, i to może kilkoma bramkami. Swojej szansy nie wykorzystał jednak G. Knap, który przestrzelił rzut karny podyktowany za faul na K. Zimie po prawej stronie pola karnego. Kolejne minuty to okres spokojniejszej, raczej wyrównanej gry. W 78. minucie kolejną okazję na gola miał G. Knap, który w sytuacji sam na sam uderzył wprost w wychodzącego bramkarza. Inicjatywę nadal jednak mieli goście. W 86. minucie podwyższyliśmy wynik - po rzucie rożnym z lewej strony piłka trafiła pod nogi K. Zimy, który uderzył bez zastanowienia z 10 metrów po ziemi, w dużym zamieszaniu nie dając szans bramkarzowi. W ostatniej akcji spotkania po raz kolejny szansę na wpisanie się na listę strzelców miał G. Knap, jednak będąc sam przed golkiperem gości uderzył obok słupka.

Skończyło się 2:0 i chyba pierwszy raz od nie pamiętnych czasów wygraliśmy mecz, który na dobrą sprawę mogliśmy spokojnie przegrać. Czytając relację być może można odnieść wrażenie, że sytuacji było mniej więcej po równo, jednak z gry naprawdę dużo lepsi byli nasi rywale. Nasze akcje kończyły się po 2-3 podaniach, kiedy to piłkę szybko przejmowali przyjezdni i ruszali w stronę naszej bramki. Przez większość spotkania się broniliśmy, a momentami w drugiej połowie nasza gra przypominała "obronę Częstochowy" - byle dalej od bramki, a goście za 5 sekund znowu wracali w nasze pole karne. Gdyby nie wspaniała dyspozycja Piotrka Knapa, mogłoby być dzisiaj kilka bramek w plecy, a tak... Chwała naszym, że wykorzystali co mieli, w końcu wynik idzie w świat.

Ps:Relacja przepisana z Forum Lubatówka.Nasi rywale za miedzy wygrali w Żeglcach 2:1 natomiast Bóbrka została zdeklasowana na boisku Guzikówki 7:0!!!

dnd, d&d
Historia LKS Lubatówka

Za datę powstania klubu uważa się 1 sierpnia 1990 roku. Drużyna rozpoczęła rozgrywki o mistrzostwo klasy "B" 2 września 1990 roku. Już w pierwszym sezonie zajęła II miejsce w klasie "B" i przez następne lata plasowała się w ścisłej czołówce tej klasy rozgrywek. Awans do klasy "A" wywalczyła zajmując pierwsze miejsce w sezonie 93/94. Występowała w niej nieprzerwanie do końca sezonu 2000/01 kończąc z reguły rozgrywki na wysokim V miejscu.

W wyniku reorganizacji V ligi i słabszej gry zespołu, w czerwcu 2001 roku nastąpił spadek do "B" klasy. Jednak już w następnym sezonie w efektownym stylu powróciliśmy do klasy "A". Sezon 2002/03 seniorzy zakończyli na IX miejscu z dorobkiem 34 punktów, jednak w minionej rundzie jesiennej osiągnęli aż 27 punktów, co plasowało ich na III miejscu.

W 1994 roku została utworzona drużyna juniorów, natomiast już w następnym roku zarejestrowani zostali również trampkarze. Obie drużyny odgrywały wiodące role w rozgrywkach klasy "A" i klasy okręgowej, a najlepsi z nich awansowali do drużyny seniorów i stanowią dzisiaj o sile naszego zespołu

dnd, d&d
Błękitni Jasienica Rosielna-LKS Lubatówka 1:0

Piotr Knap-Robert Pietruszka,Marcin Głód,Krzysztof Uliasz,Adam Zima(70'Paweł Głód)-Kamil Zima,Mateusz Pelczar,Damian Knap(70'Wojciech Kochan),Wojciech Klimkiewicz(46'Grzegorz Pernal)-Grzegorz Knap,Tomasz Klimkiewicvz

Opis:

Na mecz udaliśmy się w "14"

Mecz zaczą się od lekkiej przewagi gospodarzy którzy byli minimalnie szybsi od naszych zawodników po 10min. mecz się wyrównał jako takich sytuacji sobie nie stworzyliśmy gdyż nasi napastnicy byli skutecznie blokowani lub bronił bramkarz.

II połowę zaczeliśmy z jedną zmianą za Wojciecha Klimkiewicza wszedł powracający do drużyny Grzegorz Pernal który zagrał dobre spotkanie chwilami ośmieszając napastników gospodarzy.Bramkę straciliśmy po rosklepaniu naszej obrony przez 3 zawodników gospodarzy i strzale przy słupku mogliśmy zdobyć bramki ale strzały K.Zimy i R.Pietruszki przeszły nad poprzeczką.

PS.Kontuzji w tym meczu doznał Paweł Głód którego nie zobaczymy najprawdopodobniej do konca sezonu na boisku tak więc dołonczył do kontuzjowanych Dariusza Knapa i Adama pelca.

PS.LKS Lubatowa-Cisy Jabłonica Polska 0:3

Strona 104 z 106 << < 101 102 103 104 105 106 >
dnd, d&d

dnd, d&d
Shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Redakcja
18/05/2019 15:26
Z powodu problemów technicznych,które mnie dopadła, jutrzejszej zapowiedzi spotkania nie będzie, wyjazd godz. 13:20

Redakcja
26/01/2015 19:48
Strona została przeniesiona na nowy serwer,przepraszamy za utrudnienia.

Redakcja
23/01/2015 09:39
Posiadam chwilowe problemy sprzętowe,postaram się jakoś aktualizować stronę : :-)

27/11/2013 15:12
Do 10-dni pojawią się wszystkie akualizacje i podsumowanie po rundzie jesiennej smiley

26/08/2013 17:44
Zapraszamy do oddawania głosów w ankiecie smiley Shoutbox dla gości został wyłączony.