dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nieoficjalna strona klubu piłkarskiego LKS Lubatówka
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Największe sukcesy klubu
dungeons and dragons
 
Seniorzy:

"III"-Miejsce w klasie"A"-Sezon 2003/04
-------------------------------------
"I"-Miejsce w Wojewódzkim turnieju
"Gloria Victis"w Haczowie 1992 r.
-------------------------------------
"II"-Miejsce w turnieju o"Puchar
Starosty Krośnieńskiego"2017 r.
-------------------------------------

Juniorzy:

"II"-Miejsce w klasie"0"-Sezony:1997/98,2005/06
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Forum
Artykuły
Download
FAQ
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Sezon 2004/05-Seniorzy"A"Klasa
Strzelcy sezonu 2009/10-Seniorzy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
LKS Lubatówka
dungeons and dragons
 
Dane klubu/Informacje/Kontakt
Zarząd
Historia
Kadra-Seniorzy
Terminarz Rozgrywek-Seniorzy(Sezon 2016/17-Runda Jesienna
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Transfery Zima 2017/18
dungeons and dragons
 
Przybyli :

Przyjdą ? :

Ubyli:

Odejdą ? :
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nasi rywale w sieci
dungeons and dragons
 
LKS Wesoła
LKS Golcowa
LKS"Iwonka"Iwonicz
LKS Lubatowa
"Beskid"Posada Górna
LUKS"Huragan"Jasionka
"Cisy"Jabłonica Polska
ULKS"Grabowianka"Grabówka
"Iskra"Iskrzynia
LKS"Haczovia"Haczów
"Wisłok"Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka
LKS"Płomień"Zmiennica
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 41
Najnowszy Użytkownik: DougHes
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Sprzedam/kupię/zamienię
Sprawy bieżące w LKS...
Sezon 2006/07-Senior...
Sezon 2005/06-Junior...
Sezon 2004/05-Senior...
Najciekawsze Tematy
Sprzedam/kupię/za... [3]
Strzelcy: [3]
Data Powstania LK... [2]
Witam ;) [1]
Sprawy bieżące w ... [0]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Śnieżynki
dungeons and dragons
 
GRY
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnio online
dungeons and dragons
 
Redakcja 6 days
marcing 4 weeks
DougHes112 weeks
ScottyRooninubs143 weeks
Marekjat184 weeks
kibiclks249 weeks
dam_258 weeks
Beggy16271 weeks
wasio296 weeks
adasko300 weeks
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Końcowa Tabela sezonu 2015/2016-Seniorzy-Krosno klasa"B"II
dungeons and dragons
 
LPDRUżYNA
M
PKT
1-AW
"Jasiołka"Jaśliska
26
55
2-AW
LKS Lubatówka
26
53
3
LKS Wesoła
26
47
4"Dwór"Kombornia
2642
5 LKS"San"Nozdrzec
26
41
6OZS Guzikówka Krosno
26
41
7 JKS Jasionów
26
36
8 LKS"Sokół"Trześniów
26
35
9 LKS Lubatowa
26
34
10 "Jasiołka"Świerzowa
26
32
11LUKS"Huragan"Jasionka
26
30
12 "Victoria"Dobieszyn
26
29
13-S LKS Głowienka
2625
14-S "Błękitni"Żeglce
2611

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Końcowa Tabela sezonu 2014/2015-Seniorzy-Krosno klasa"B"II
dungeons and dragons
 
LPDRUżYNA
M
PKT
1
"Iskra"Iskrzynia
26
64
2
"Cisy"Jabłonica Polska
26
54
3
"Victoria"Dobieszyn
26
47
4"Nafta"Chorkówka
2643
5 OZS Guzikówka Krosno
26
43
6"Jasiołka"Jaśliska
26
38
7 JKS Jasionów
26
37
8 LKS"San"Nozdrzec
26
36
9 "Błękitni"Żeglce
26
34
10 "Florian"Rymanów Zdrój
26
33
11LKS Lubatówka
26
31
12 LUKS"Huragan"Jasionka
26
23
13 "Sokół"Domaradz
2623
14 "Orły"Jabłonka
2613


Do klasy"A"awansowały:
"Iskra"Iskrzynia,"Cisy"Jabłonica Polska

Do klasy"C"spadły:
"Orły"Jabłonka,"Sokół"Domaradz
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witaj:)
dungeons and dragons
 
WITAMY NA NIEOFICJALNEJ INTERNETOWEJ STRONIE KLUBU PIŁKARSKIEGO LKS LUBATÓWKA
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Minimalna porażka na początek sezonu 2009/2010.
dungeons and dragons
 
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka 1:0 (0:0)
Bramka:
1:0 ? 58' (k.)

Żółta kartka:
R. Pietruszka

Sędziowali:
Opaliński, L. Śmietana, R. Dobosz

LKS Lubatówka:
Piotrek Knap - Krzysiek Uliasz (13' Grzesiek Knap), Robert Pietruszka, Marcin Głód, Adam Pelc - Adam Zima, Mirek Parylak (78' Krzysiek Zygmunt), Mateusz Jakieła, Darek Knap (46' Filip Folcik) - Sylwek Pietruszka, Tomek Klimkiewicz (46' Kamil Zima)

Mecz zaczą się od lekkiej przewagi gospodarzy z upływem czasu spotkanie zaczeło się wyrównywać pierwszą szansę na strzelenie bramki mieliśmy ok.10min. ale T.Klimkiewicz trochę się pogubił i w efekcię obrońca odebrał mu piłkę w 13 min.kontuzji kostki doznał K.Uliasz którego zastąpił G.Knap ok.20min.na bramkę uderzył S.Pietruszka ale bramkarz obronił w pierwszej połowie próbowali jeszcze strzelać na bramkę po podaniach Darka Knapa i M.Jakieły S.Pietruszka i G.Knap ale niecelnie.

II połowa zaczeła się lepiej dla gospodarzy którzy oddali grożny strzał obok spojenia w 58min.gospodarze objeli prowadzenie z rzutu karnego podyktowanego za nastrzeloną rękę w polu karnym z 3m. ok.20min. przed końcem przeprowadziliśmy chyba najładniejszą akcję meczu gdy M.Parylak zagrał piłkę do S.Pietruszki a ten zagrał do G.Knapa jednak obrońca wybił piłkę ponad poprzecxzkę w ostatnich 5min.gospodarze wogli nam wbić 3 gole!!! najpierw napastnik gospodarzy w sytuacjii sam na sam z P.Knapem strzelił obok słupka następnie napastnik gospodarzy z ok.20m.trafił w poprzeczkę w ostatniej znowu przestrzelił koło słupka.

PS.Dobry mecz w wykonaniu obydwu drużyn nie spisał się za to sędzia głowny który podejmował nie zawsze sprawiedliwe dycyzje.

Gracze Meczu:(Dariusz Knap,Mateusz Jakieła,Adam Pelc,Sylwester Pietruszka).
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kadra Seniorów LKS Lubatówka na sezon 2009/2010
dungeons and dragons
 
Bramkarze:

1.Piotr Knap
2.Kamil Miszczak
3.Błażej Such
4.Wojciech Kochan
5.Przemysław Wilusz
6.Maxymilian Stanisz

Obrońcy:

1.Adam Pelc
2.Krzysztof Uliasz
3.Marcin Głód
4.Mateusz Jakieła
5.Paweł Głód
6.Filip Folcik
7.Bartłomiej Aszklar
8.Mateusz Jaśinski
9.Karol Pietruszka
10.Damian Zając
11.Daniel Knap
12.Sławomir Zając
13.Damian Lajdanowicz
14.Grzegorz Pernal
15.Konrad Lajdanowicz
16.Łukasz Jucha

Pomocnicy:

1.Kamil Zima
2.Przemysław Borek
3.Robert Pietruszka
4.Dariusz Knap
5.Adam Zima
6.Krzysztof Zygmunt
7.Damian Knap
8.Daniel Drozd
9.Paweł Rozel
10.Przemysław Rozel
11.Kamil Aszklar
12.Kamil Jastrzębski
13.Kamil Patrylak
14.Kamil Jakieła
15.Dawid Głód
16.Mateusz Pelczar
17.Arkadiusz Turek
18.Wiktor Folcik

Napastnicy:

1.Grzegorz Knap
2.Mirosław Parylak
3.Sylwester Pietruszka
4.Tomasz Klimkiewicz
5.Wojciech Klimkiewicz
6.Marcin Urynowicz
7.Adrian Parylak
8.Jacek Szczepanik
9.Michał Pietruszka
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
PZPN Podniósł limit wieku młodzieżowca.
dungeons and dragons
 
Komisja ds. Nagłych PZPN, na prośbę klubów, zmieniła limit wieku piłkarza młodzieżowego na: do lat 23 (urodzeni w 1987 roku i młodsi).

"Przepis obowiązuje już w sezonie 2009/2010 – informuje Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

To szczególnie ważna informacja dla klubów od II ligi do klasy A, bowiem tych w meczach ligowych musi przebywać na boisku od jednego do trzech. Dokładne limity to: jeden zawodnik młodzieżowy w klasie A, po dwóch - w zespołach II i IV ligi oraz klasy A, a trzech - w rozgrywkach III ligi. Wg wcześniejszych regulaminów młodzieżowcami byli gracze o dwa lata młodsi, więc niektóre kluby się cieszą, a inne na gwałt muszą szukać nowych piłkarzy.

Źródło: "Nowiny".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Terminarz rozgrywek na sezon 2009/10 klasa "B"II grupa-Seniorzy.
dungeons and dragons
 
TERMINARZ ROZGRYWEK SEZONU 2009/210
RUNDA JESIENNA

Klasa „B” seniorów grupa II

1 kolejka 9 sierpnia 2009 godz. 13,00
1 LKS "Płomień" Zmiennica - LKS Lubatówka
2 g. 16,30 OZS Guzikówka - KS "Florian" Rymanów Z.
3 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
4 g. 16,30 LKS "Iwełka" Iwla - LKS "Nafta" Chorkówka
5 g. 15,00 LKS Głębokie - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
6 LKS Łęki Strzyżowskie - LKS" Karpaty" Klimkówka
7 LKS Kombornia - JKS Jasionów


2 kolejka 16 sierpnia 2009 godz. 13,00
1 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS "Płomień" Zmiennica
2 LKS Lubatówka - LKS Kombornia
3 LKS "Błękitni" Jasienica R. - OZS Guzikówka
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - WLKS "Beskid" Równe
5 g.11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS "Iwełka" Iwla
6 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS Głębokie
7 g.16,30 JKS Jasionów - LKS Łęki Strzyżowskie


3 kolejka 23 sierpnia 2009 godz. 13,00
1 LKS "Płomień" Zmiennica - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS Lubatówka
3 LKS Łęki Strzyżowskie - LKS Kombornia
4 g. 16,30 OZS Guzikówka - LKS "Nafta" Chorkówka
5 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
6 g. 16,30 LKS "Iwełka" Iwla - LKS" Karpaty" Klimkówka
7 g. 15,00 LKS Głębokie - JKS Jasionów


4 kolejka 30 sierpnia 2009 godz. 13,00
1 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Płomień" Zmiennica
2 LKS "Błękitni" Jasienica R. - KS "Florian" Rymanów Z.
3 LKS Lubatówka - LKS Łęki Strzyżowskie
4 LKS Kombornia - LKS Głębokie
5 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - OZS Guzikówka
6 LKS" Karpaty" Klimkówka - WLKS "Beskid" Równe
7 g. 16,30 JKS Jasionów - LKS "Iwełka" Iwla




5 kolejka 6 września 2009 godz. 13,00
1 LKS "Płomień" Zmiennica - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS "Nafta" Chorkówka
3 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS Lubatówka
4 g. 16,30 LKS "Iwełka" Iwla - LKS Kombornia
5 g. 15,00 LKS Głębokie - LKS ŁęKI Strzyżowskie
6 g. 16,30 OZS Guzikówka - LKS" Karpaty" Klimkówka
7 WLKS "Beskid" Równe - JKS Jasionów


6 kolejka 13 września 2009 godz. 13,00
1 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS "Płomień" Zmiennica
2 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - KS "Florian" Rymanów Z.
3 g.11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
4 LKS Lubatówka - LKS Głębokie
5 LKS Kombornia - WLKS "Beskid" Równe
6 LKS Łęki Strzyżowskie - LKS "Iwełka" Iwla
7 g.16,30 JKS Jasionów - OZS Guzikówka


7 kolejka 20 września 2009 godz.16,30
1 LKS "Płomień" Zmiennica - JKS Jasionów
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS" Karpaty" Klimkówka
3 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS Lubatówka
5 g. 16,30 OZS Guzikówka - LKS Kombornia
6 WLKS "Beskid" Równe - LKS ŁęKI Strzyżowskie
7 g. 16,30 LKS "Iwełka" Iwla - LKS Głębokie


8 kolejka 27 września 2009 godz. 13,00
1 LKS Kombornia - LKS "Płomień" Zmiennica
2 g. 15,30 JKS Jasionów - KS "Florian" Rymanów Z.
3 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
4 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS "Nafta" Chorkówka
5 LKS Lubatówka - LKS "Iwełka" Iwla
6 g. 15,00 LKS Głębokie - WLKS "Beskid" Równe
7 LKS Łęki Strzyżowskie - OZS Guzikówka


9 kolejka 4 października 2009 godz. 13,00
1 LKS "Płomień" Zmiennica - LKS ŁęKI Strzyżowskie
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS Kombornia
3 LKS "Błękitni" Jasienica R. - JKS Jasionów
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS" Karpaty" Klimkówka
5 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS Lubatówka
6 g. 15,30 OZS Guzikówka - LKS Głębokie
7 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Iwełka" Iwla


10 kolejka 11października 2009 godz. 14,00
1 LKS Głębokie - LKS "Płomień" Zmiennica
2 LKS Łęki Strzyżowskie - KS "Florian" Rymanów Z.
3 LKS Kombornia - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
4 JKS Jasionów - LKS "Nafta" Chorkówka
5 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
6 LKS Lubatówka - WLKS "Beskid" Równe
7 LKS "Iwełka" Iwla - OZS Guzikówka


11 kolejka 18 października 2009 godz.13,00
1 LKS "Płomień" Zmiennica - LKS "Iwełka" Iwla
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - LKS Głębokie
3 LKS "Błękitni" Jasienica Ros. - LKS Łęki Strzyżowskie
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS Kombornia
5 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - JKS Jasionów
6 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS Lubatówka
7 OZS Guzikówka - WLKS "Beskid" Równe


12 kolejka 25 października 2009 godz. 13,00
1 WLKS "Beskid" Równe - LKS "Płomień" Zmiennica
2 LKS "Iwełka" Iwla - KS "Florian" Rymanów Z.
3 LKS Głębokie - LKS "Błękitni" Jasienica Ros.
4 LKS Łęki Strzyżowskie - LKS "Nafta" Chorkówka
5 LKS Kombornia - LKS "Cisy" Jabłonica Pol.
6 JKS Jasionów - LKS" Karpaty" Klimkówka
7 OZS Guzikówka - LKS Lubatówka


13 kolejka 31 października 2009 godz. 13,00 (sobota)
1 LKS "Płomień" Zmiennica - OZS Guzikówka
2 g. 11,00 KS "Florian" Rymanów Z. - WLKS "Beskid" Równe
3 LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Iwełka" Iwla
4 g. 11,00 LKS "Nafta" Chorkówka - LKS Głębokie
5 g. 11,00 LKS "Cisy" Jabłonica Pol. - LKS ŁęKI Strzyżowskie
6 LKS" Karpaty" Klimkówka - LKS Kombornia
7 LKS Lubatówka - JKS Jasionów

Uwaga:

Drużyna KS „Florian” Rymanów Zdrój mecze rozgrywa na boisku w Desznie.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
1 miejsce LKS Lubatówka w turnieju o puchar Burmistrza Gminy Iwonicz Zdrój.
dungeons and dragons
 
LKS Lubatówka-LKS Lubatowa 2:0

Gole:

S.Pietruszka x1
Damian Knap x1

Iwonka Iwonicz-LKS Lubatowa 2:0

Gole:

J.Szajna x2

LKS Lubatówka-Iwonka Iwonicz 4:1

Gole:

0:1 Skiba (Karny)
1:1 K.Zima (Karny)
2:1 S.Pietruszka
3:1 K.Zima
4:1 P.Głód

LKS Lubatówka skład:

Kamil Miszczak
Tomasz Klimkiewicz
Adam Pelc
Krzysztof Uliasz
Krzysztof Zygmunt
Marcin Głód
Paweł Głód
Daniel Drozd
Grzegorz Knap
Damian Knap
Dariusz Knap
Mirosław Parylak
Kamil Zima
Przemysław Borek
Adam Zima
Sylwester Pietruszka
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Regulamin turnieju o puchar Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój.
dungeons and dragons
 
REGULAMIN ROZGRYWEK
GMINNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY IWONICZ-ZDRÓJ


§ 1.
ORGANIZATORZY

1. Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój.
2. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iwoniczu-Zdroju.
3. Ludowy Klub Sportowy „Iwonka” Iwonicz.


§ 2.
TERMIN i MIEJSCE ROZGRYWANIA
18 lipca(sobota) 2009 r. o godz. 14.00 – stadion LKS Iwonka Iwonicz

§ 3.

BIURO ORGANIZACYJNE

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
38-440 Iwonicz-Zdrój
ul. Plac Dietla 2
Tel. 693104032
e-mail: gosir@iwonicz-zdroj.pl

§ 4.
UCZESTNICY
Turniej przeznaczony jest dla klubów sportowych reprezentujących miejscowości gminy Iwonicz-Zdrój.

§ 5.
SYSTEM ROZGRYWEK
1. Zespoły grają w składach jedenastoosobowych. Dopuszcza się maksymalnie dziewięciu zawodników rezerwowych. Każdy biorący udział w turnieju zawodnik musi mieć przy sobie ważny dokument potwierdzający jego tożsamość.
2. Każda drużyna musi posiadać swojego opiekuna (trenera, prezesa, lub kierownika drużyny), który odpowiada za zawodników podczas turnieju.
3. Opiekun drużyny musi posiadać listę startową zawodników.
4. Pełną odpowiedzialność za posiadanie ważnych badań lekarskich ponosi opiekun drużyny.

§ 6.

PRZEBIEG TURNIEJU

Zespoły będą rozgrywać mecze „każdy z każdym”. Kolejność meczy rozstrzygnie losowanie.
Organizatorzy zapewniają sędziów związkowych, opiekę lekarską, przygotowanie boiska, szatni, napoje, ciepły posiłek, piłki oraz puchary i nagrody .

§7.
ZASADY GRY

Czas trwania gry 2x25 minut. Obowiązuje 5-minutowa przerwa w trakcie każdego spotkania, natomiast przerwy pomiędzy meczami ustala się na 15-minutowe. Dopuszcza się dowolną ilość zmian, w tym zmiany powrotne. Pozostałe przepisy gry zgodne z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej.



§ 8.
PUNKTACJA

Za wygrany mecz drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, w przypadku porażki
0 punktów.
O kolejności miejsc w turnieju decydują:
1. Większa liczba zdobytych punktów.
2. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwa zespoły decydują:
A/ wynik bezpośredniego spotkania,
B/ lepsza różnica bramek w całym turnieju,
C/ większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju.


§ 9.
ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO

Zgłoszenia należy przesłać
na adres Biura Organizacyjnego do dnia 16 lipca 2009 r.




§ 10.
Dla najlepszych drużyn Organizatorzy przewidzieli okolicznościowe nagrody i upominki.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Sposób interpretacji regulaminu oraz wszystkie sprawy sporne rozstrzyga
Biuro Organizacyjne Turnieju Piłkarskiego :

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
38-440 Iwonicz Zdrój
ul. Plac Dietla 2
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
TURNIEJ!!!
dungeons and dragons
 
w Sobote 18 lipca na stadionie w Iwoniczu odbędzie się gminny turniej piłki nożnej o puchar burmistrza gminy Iwonicz Zdrój początek turnieju o 14.00
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
OZPN Krosno informuje!
dungeons and dragons
 
Zarząd OZPN Krosno i Wydział Gier informują, że ustalono następujące terminy rozpoczęcia rozgrywek: Seniorzy: Klasy „O”, „A” i „B”: - 9 sierpnia (niedziela) Klasa „C”: - 16 sierpnia (niedziela) Rozgrywki młodzieżowe: Klasa „O”, „A” i „B” - 22 sierpnia (sobota)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Transfery Lato 2009
dungeons and dragons
 
Przybyli:

Sylwester Pietruszka
(Burza Rogi)
Kamil Miszczak
(Burza Rogi)
Mateusz Jakieła
(Juniorzy)
Damian Zając
(Juniorzy)
Wiktor Folcik
(Juniorzy)
Dariusz Knap
(Juniorzy)
Błażej Such
(Juniorzy)
Filip Folcik
(Juniorzy)

Przyjdą?:

Konrad Lajdanowicz
(Juniorzy)
Adrian Parylak
(Juniorzy)

Ubyli:

-

Odchodzą?:

-

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Podsumowanie Sezonu 2008/09
dungeons and dragons
 
Strzelcy sezonu 2008/09

1.Grzegorz Knap 10 goli
2.Kamil Zima 7 goli
3.Damian Knap 4 gole
4.Wojciech Kochan 4 gole
5.Tomasz Klimkiewicz 3 gole
6.Paweł Głód 2 gole
7.Przemysław Borek 2 gole
8.Wojciech Klimkiewicz 1 gol
9.Krzysztof Zygmunt 1 gol
10.Mirosław Parylak 1 gol
11.Mateusz Jakieła 1 gol
12.Arkadiusz Turek 1 gol
13.Robert Pietruszka 1 gol
14.Krzysztof Uliasz 1 gol
15.Mateusz Pelczar 1 gol
16.Adam Pelc 1 gol

Zwyczięstwa u siebie:

1.LKS Lubatówka-Cisy Jabłonica Polska 3:1
(G.Knap,M.Parylak,M.Jakieła)
2.LKS Lubatówka-Nafcziarz Bóbrka 5:0
(W.Kochan x2,A.Turek,D.Knap,G.Knap)
3.LKS L;ubatówka-Płomień Zmiennica 2:0
(P.Borek,K.Zima)
4.LKS Lubatówka-Wisłok Krościenko Wyżne 2:1
(M.Pelczar,P.Głód)
5.LKS Lubatówka-Błękitni Żeglce 5:1
(T.Klimkiewicz x2,K.Zima,G.Knap,D.Knap)

Remisy u siebie:

1.LKS Lubatówka-JKS Jasionów 2:2
(G.Knap x2)
2.LKS Lubatówka-LKS Łęki Strżyżowskie 1:1
(W.Klimkiewicz)
3.LKS Lubatówka-LKS Lubatowa 0:0

Porażki u siebie:

1.LKS Lubatówka-Błękitni Jasienica Rosielna 3:4
(G.Knap x2,K.Uliasz)
2.LKS Lubatówka-LKS Kombornia 1:2
(A.Pelc)
3.LKS Lubatówka-Wisłok Sieniawa 1:3
(K.Zima)
4.LKS Lubatówka-Guzikówka Krosno 1:3
(K.Zima)
5.LKS Lubatówka-Florian Rymanów Zdrój Deszno 0:3

Wygrane na wyjazdach:

1.LKS Kombornia-LKS Lubatówka 0:3
(G.Knap x2,T.Klimkiewicz)
2.Nafcziarz Bóbrka-LKS Lubatówka 2:3
(K.Zima x2,R.Pietruszka)
3.Cisy Jabłonica Polska-LKS Lubatówka 1:2
(G.Knap,W.Kochan)

Remisy Na wyjazdach:

1.Guzikówka Krosno-LKS Lubatówka 3:3
(K.Zima,W.Kochan,K.Zygmunt)
2.Wisłok Krościenko Wyżne-LKS Lubatówka 0:0

Porażki na wyjazdach:

1.Wisłok Sieniawa-LKS Lubatówka 1:0
2.Błękitni Jasienica Rosielna-LKS Lubatówka 1:0
3.LKS Łęki Strzyżowskie-LKS Lubatówka 3:2
(P.Głód,P.Borek)
4.LKS Lubatowa-LKS Lubatówka 2:0
5.Płomień Zmiennica-LKS Lubatówka 3:1
(D.Knap)
6.Błękitni Żeglce-LKS Lubatówka 2:0
7.Florian Rymanów Zdrój Deszno-LKS Lubatówka 2:1
(D.Knap)
8.JKS Jasionów-LKS Lubatówka 3:0

Ilość meczy bez straty gola:
5
Ilość meczy bez strzelonego gola:
8

W drużynie wystąpiło 8 młodzieżowców:

1.Kamil Zima (7goli)
2.Mateusz Jakieła(1gol)
3.Mateusz Pelczar (1gol)
4.Arkadiusz Turek (1gol)
5.Błażej Such (0goli)
6.Dariusz Knap(0goli)
7.Marcin Urynowicz(0goli)
8.Filip Folcik(0goli)

Grali:
Bramkarze:

1.Piotr Knap
2.Błażej Such
3.Wojciech Kochan (4gole)
Obrońcy:

1.Adam Pelc (1gol)
2.Sławomir Zając
3.Krzysztof Uliasz (1gol)
4.Marcin Głód
5.Paweł Głód (2gole)
6.Mateusz Jakieła (1gol)
7.Filip Folcik
8.Lucjan Penar
9.Grzegorz Pernal
Pomocnicy:

1.Paweł Rozel
2.Przemysław Borek (2gole)
3.Robert Pietruszka (1gol)
4.Kamil Zima (7goli)
5.Krzysztof Zygmunt (1gol)
6.Mateusz Pelczar (1gol)
7.Arkadiusz Turek (1gol)
8.Dariusz Knap
9.Damian Knap (4gole)
10.Dawid Głód
11.Daniel Drozd
12.Radosław Anczakowski
13.Szczepan Sołtysik
14.Adam Zima

Napastnicy:

1.Grzegorz Knap (10goli)
2.Tomasz Klimkiewicz (3gole)
3.Wojciech Klimkiewicz (1gol)
4.Mirosław Parylak (1gol)
5.Marcin Urynowicz

W sumie wystąpiło 31 zawodników.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nieoficjalny!!!
dungeons and dragons
 
Wstępny terminarz Ekstraklasy

Ekstraklasa SA ogłosiła wstępny projekt terminarza rozgrywek Ekstraklasy na sezon 2009/10. Jesienią zostanie rozegranych siedemnaście kolejek - rozgrywki potrwają od 31 lipca do 13 grudnia.

W projekcie terminarza występują zespoły oznaczone literami A, B, C - w zależności od różnych wariantów będą to:

- Wariant 1 (ŁKS - brak licencji, Widzew - brak awansu): A - Cracovia, B - Arka, C - Korona
- Wariant 2 (ŁKS - licencja, Widzew - brak awansu): A - Korona, B - Arka, C - ŁKS
- Wariant 3 (ŁKS - licencja, Widzew - awans): A - Widzew, B - Arka/Korona, C - ŁKS
- Wariant 4 (ŁKS - brak licencji, Widzew - awans): A - Cracovia/Korona, B - Arka, C - Widzew

1. kolejka - 31 lipca-2 sierpnia

Piast Gliwice - Lech Poznań
Klub C - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Klub B
Śląsk Wrocław - Klub A
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław Śląski

2. kolejka - 7-9 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Klub A - Lechia Gdańsk
Klub B - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Klub C - Lech Poznań

3. kolejka - 14-16 sierpnia

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Klub C
Legia Warszawa - Klub A
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Klub B
Lech Poznań - Polonia Warszawa

4. kolejka - 21-23 sierpnia

Polonia Bytom - Klub C
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Klub A - Lech Poznań
Klub B - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

5. kolejka - 28-30 sierpnia

Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski
Klub C - Klub A
Legia Warszawa - Polonia Bytom
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Klub B
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Lech Poznań - GKS Bełchatów

6. kolejka - 11-13 września

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Polonia Bytom - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski - Klub C
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Klub A - Klub B

7. kolejka - 18-20 września

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Klub C - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Klub B - Polonia Warszawa
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Klub A
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski

8. kolejka - 25-27 września

Klub C - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Klub B
Jagiellonia Białystok - Klub A
Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów

9. kolejka - 2-4 października

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Klub C
Polonia Warszawa - Piast Gliwice
Klub A - Zagłębie Lubin
Klub B - Lech Poznań

10. kolejka - 16-18 października

Piast Gliwice - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski
Klub A - Polonia Bytom
Klub C - Klub B
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Wisła Kraków

11. kolejka - 23-25 października

Legia Warszawa - Klub C
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Klub B - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Klub A
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa

12. kolejka - 30 października-1 listopada

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Klub C - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Klub A - GKS Bełchatów
Klub B - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Lubin - Polonia Bytom
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Śląsk Wrocław

13. kolejka - 6-8 listopada

Wisła Kraków - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Klub C
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Polonia Bytom - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Klub B
Polonia Warszawa - Klub A

14. kolejka - 20-22 listopada

Piast Gliwice - Klub B
Klub C - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Klub A
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Ruch Chorzów

15. kolejka - 27-29 listopada

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Klub A - Piast Gliwice
Klub B - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Klub C

16. kolejka - 4-6 grudnia

Lech Poznań - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Klub C
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Klub B - Lechia Gdańsk
Klub A - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski - Jagiellonia Białystok

17. kolejka - 11-13 grudnia

Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Klub A
Legia Warszawa - Klub B
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Klub C
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 103 z 106 << < 100 101 102 103 104 105 106 >
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Redakcja
18/05/2019 15:26
Z powodu problemów technicznych,które mnie dopadła, jutrzejszej zapowiedzi spotkania nie będzie, wyjazd godz. 13:20

Redakcja
26/01/2015 19:48
Strona została przeniesiona na nowy serwer,przepraszamy za utrudnienia.

Redakcja
23/01/2015 09:39
Posiadam chwilowe problemy sprzętowe,postaram się jakoś aktualizować stronę : :-)

Redakcja
22/12/2014 19:07
Zapraszamy do rejestracji i do udzielania się smiley

Redakcja
12/03/2014 19:41
Terminarz na rundę wiosenną dodany smiley

Redakcja
26/12/2013 18:00
Trening jutro godz.17:30 w Zdroju smiley

Redakcja
27/11/2013 15:12
Do 10-dni pojawią się wszystkie akualizacje i podsumowanie po rundzie jesiennej smiley

Redakcja
13/10/2013 15:54
Ok dzięki za info smiley

kocurro
13/10/2013 08:12
Cisy - Jaśliska 3:2

Redakcja
09/09/2013 18:56
Strony naszych rywali zaktualizowane smiley

Redakcja
09/09/2013 17:27
Dzięki Adasko za info,widocznie się pomyliłem smiley

adasko
09/09/2013 04:15
A. Pelc nie dostał żadnej kartki

Redakcja
26/08/2013 17:44
Zapraszamy do oddawania głosów w ankiecie smiley Shoutbox dla gości został wyłączony.

Redakcja
15/07/2013 18:53
Jutro podsumowanie formacji Bramkarze i obrońcy smiley

Redakcja
05/04/2013 11:27
Trening dzisiaj w Rogach od 16 do 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!


Redakcja
14/03/2013 18:09
Terminarz na rundę wiosenną już dodany w całości smiley

Redakcja
14/03/2013 17:13
Powraca shoutbox dla gości!!! smiley

Redakcja
14/03/2013 17:08
Zaraz dodam kolejne smiley

Redakcja
14/03/2013 17:07
"1"Kolejka terminarza na rundę wiosenną już dodana smiley

Redakcja
11/02/2013 10:55
Zapraszam do udzielania się na stronie smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona utworzona- 18 stycznia 2009-2014...by SEKTOR

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie